wtorek, 19 marca 2013

Eventy: Wykład z Dorotą Wróblewską

Cracow Fashion Week w pełni! Już od paru dni możecie brać udział w różnego rodzaju imprezach, wykładach i warsztatach, czerpiąc dla siebie cenną wiedzę z zakresu różnych tematów. Ja, pomimo tego, że na niedzielnej Konferencji Bloggerów mnie zabrakło, z chęcią łapię to, co proponuje FW i staram się dzięki temu poszerzać wiedzę i horyzonty.
Wczoraj, w siedzibie Krakowskich Szkół Artystycznych, odbył się wykład ze znaną Wam na pewno wszystkim Dorotą Wróblewską - producentką pokazów, widowisk, programów TV, wykładowczynią kodu ubioru, autoprezentacji oraz autorki książek o modzie. Wykład nosił tytuł 'Jak osiągnąć sukces w branży modowej', ale w gruncie rzeczy podczas ponad godzinnego spotkania, dotknęliśmy wielu różnych tematów, również bardzo życiowych. Sala była wypełniona po brzegi! Pani Dorota okazała się niezwykle miłą, otwartą i przychylną młodym ludziom osobą, która z chęcią, humorem i uśmiechem na twarzy udzieliła nam wielu ciekawych rad, które wykorzystać można z powodzeniem nie tylko w życiu zawodowym, ale też w tym codziennym. Czas spędzony na wykładzie zdecydowanie był tego warty. Pobudził nasze ambicje i w dużej mierze zmotywował nas do dalszego działania! Dlatego z tego miejsca bardzo dziękuję Pani Dorocie za poświęcony nam czas i energetycznego kopa! :)

Like my blog on FACEBOOK.

zdjęcia: ja

25 komentarzy

 1. To musiało być n prawdę interesujące, mam nadzieję, że sama kiedyś będę mogła uczestniczyć w czymś takim bo interesuję się tym :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsze to zaciekawić słuchaczy, słowo wykład nabiera wtedy innego znaczenia - a jak widać i na nim można się dobrze "bawić" ;-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety nie przepadam za Panią Dorota Wróblewską, miałam przykre doświadczenia w pracy z nią...

  OdpowiedzUsuń
 4. dobrze,że Ci się podobało :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sama bym się chętnie wybrała na taki event :)
  ściskam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Z chęcią wybrałabym się na takie spotkanie, do Krakowa mam niedaleko. Niestety jest problem z czasem... szkoła, dodatkowe lekcje itp. Niestety :(. Zostaje mi śledzenie Twojego bloga ;).

  OdpowiedzUsuń
 7. słyszałam o Pani Dorocie wiele pozytywnych opinii dlatego zazdroszczę spotkania z nią ;) czekam na więcej relacji z CFW :)

  OdpowiedzUsuń
 8. dobrze, że przynajmniej coś wyciągnęłaś z tych wykładów ;D

  OdpowiedzUsuń
 9. Musiało być to wyjątkowe spotkanie <3
  http://chomik69.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Zazdroszczę Ci bycia na takim wydażeniu;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ciekawa jestem tego wykładu:)

  OdpowiedzUsuń
 12. zazdroszczę takiego spotkania z osobami o takiej samej pasji : ))

  OdpowiedzUsuń
 13. super, sama bym chętnie uczestniczyła w czyms takim :)

  OdpowiedzUsuń
 14. takie spotkania są mocno motywujące :-)

  OdpowiedzUsuń
 15. Akurat tego spotkania bardzo Ci zazdroszczę. Dorota Wróblewska to niesamowita osoba, na pewno mogłyście dużo czerpać z jej wiedzy :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Bardzo ciekawe wydarzenie!:)

  OdpowiedzUsuń
 17. zazdroszcze wykładu!:)

  Zapraszamy do nas. Dopiero zaczynamy ale może coś Cię zaciekawi:)
  Pozdrawiamy http://nkm-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń