Erotyki do czytania dla kobiet

Książki erotyczne cieszą się dużą popularnością. W szczególności, jeżeli weźmie się pod uwagę kobiety. Dlaczego tak się dzieje? Może dlatego, że to one właśnie nie boją się mówić o tak odważnych tematach. Co więcej – to one nie boją się snuć (czasem nawet na głos!) erotycznych fantazji. W erotyce nie ma przecież nic złego. Jak to mówią – nic co ludzkie obce mi nie jest. W każdym razie erotyki to książki cieszące się ogromną popularnością. Wśród pociągających, erotycznych książek można wymienić “Król demonów. Wezwanie Lucyfera. Tom 1” Elisabeth Briggs i “Słodki oszust. Niegrzeczny duet. Tom 1” Laurelin Paige (https://www.taniaksiazka.pl/slodki-oszust-niegrzeczny-duet-tom-1-laurelin-paige-p-1506971.html).

“Król demonów. Wezwanie Lucyfera. Tom 1”

Książka, która spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem przez czytelników. Wszystko dlatego, że Briggs umiejętnie połączyła elementy świata realnego z tymi związanymi z mitologią grecką. W tej oto książce dzieją się dziwne rzeczy. Jakie? Jak chociażby to, że można tu spotkać diabła w ludzkiej postaci. Tak, nawet takie rzeczy są możliwe. Wszystko zaczyna się od tego, że Hannah – główna bohaterka – udaje się do Las Vegas. Dokładnie do wielkiego hotelu, gdzie zaginęła jej przyjaciółka. Hannah bardzo chce odnaleźć kobietę. W tym celu postanawia prosić o pomoc nieco ekscentrycznego, bogatego i zabójczo przystojnego Lucasa Yfera – właściciela hotelu. Mężczyzna zgadza się pomóc, ale nie ma nic za darmo. W zamian za przysługę Hannah musi oddać mu swoje ciało na siedem dni i nocy. Na dodatek kobieta będzie musiała oddać na wieczność swoją duszę…samemu diabłu. Czy z tego układu może wyniknąć coś dobrego?

“Słodki oszust. Niegrzeczny duet. Tom 1”


Dylan jest mężczyzną w średnim wieku, przystojnym, na dobrym stanowisku. Główny bohater nie szuka wcale ekscytujących przygód. Do Nowego Jorku przyleciał tylko po to, aby spędzić nieco czasu ze swoim synem. W ogóle nie spodziewał się tego, że spotka kogoś takiego jak Audrey, która dosłownie rzuca mu się na kolanach, prosząc go o to, aby został jej przewodnikiem po fascynującym świecie namiętności. Czy z takiego spotkania może wyniknąć coś dobrego? Dylan chciał od razu odrzucić taką prośbę. W szczególności, że Audrey jest tak młoda. Właściwie to mogłaby być jego córką. Tylko, że w jej głosie, w jej oczach było coś takiego, że ciężko było mu odmówić. Tylko czy Audrey powiedziała mu wszystko co chciał wiedzieć? Czy nie miała przed nim żadnych innych tajemnic? Kto w tej całej sytuacji tak naprawdę straci serce? Nowa książka Paige wciąga w swoją otchłań i wypuścić nie chce.