Erotyki Laurelin Paige

Można być lwem o siwiejącej grzywie, mającym w swoim życiu wiele pięknych lwic, pewnym, że nic już go w życiu nie zaskoczy i…, mylić się! Brnąc dalej w ową zoologiczną metaforę, przysłowie mówi, że starego psa nie nauczy się nowych sztuczek! Także i to stwierdzenie nie będzie miało pokrycia w rzeczywistości. Jak bardzo życie wychodzi poza schematy, przekona się o tym Dylan Locke, Brytyjczyk, który przybywając do Nowego Jorku, spotka Audrey. Wiedza ta będzie mu dana w powieści erotycznej Laurelin Paige Słodki oszust. Niegrzeczny duet. Tom 1 z www.taniaksiazka.pl.

Wypalony ale nie zimny

Takim właśnie jest Dylan Locke, Brytyjczyk, dyrektor agencji reklamowej, który przybywa do Stanów aby spotkać się ze swoim, dorastającym synem. Czułki Dylana jednoznacznie nastawione są na rodzicielskie relacje, zaś syn jest tym, któremu Locke, poświęcić chcę całą uwagę. Nie w głowie mu inne rzecz, a z pewnością nie myśli o romansie i idącym za nim seksualnym rozpasaniu. Życie jednak, w stosunku do Dylana Locke, ma zupełnie inne plany.

Englishman In New York

Życie w nowym Jorku jest specyficzne. W tym mieście można stracić to czego by się nie chciało i znaleźć rzecz absolutnie niespodziewaną, która zaskakuje jak pięcio karatowy brylant w starej puszce po herbacie. Już za chwilę Locke ma się przekonać jak bardzo zaskoczy go Nowy Jork i jaka niezwykłą rzecz odnajdzie w Wielkim Jabłku.

Audrey Lind to prawie dziecko, młoda dziewczyna, piękna i zmysłowa. Dziewczyna, o jakiej marzyć mogą mężczyźni na tyle starzy, że już jakiś czas temu, pozbyli się złudzeń. Linda wypada, właśnie z takiego marzenia prosto na lwa o siwiejącej grzywie – Dylana Locke.

Niemal jak Lolita

Audrey mogłaby być córka Dylana, różnica wieku jest znacząca, niemal przepastna, jednak namiętność rzuca kładkę nad tą przepaścią, a właściwie buduje cały, dionizyjski most, zaś Audrey niczym nimfa dostaje się po nim do skrywanego królestwa namiętności Dylana.

Erotyczne napięcie między obojgiem staje się główną osią fabuły. Relacja mistrza i uczennicy w perwersyjnej grze zmysłów to języczek u wagi całej opowieści. Laurelin Paige z niebywałym talentem i prawie widocznymi wypiekami na twarzy, tworzy przed czytelnikiem wizję pożądania, zmysłowości i ukazanego, niemal z detalami namiętnego seksu.

Czy role mistrza i ucznia na pewno zostały rozdane? Do jakich granic namiętności posunie się ta para oraz co, za obrazem młodej, pożądliwej nimfetki skrywa Audrey? Odpowiedzi na te pytania wybrzmią na końcu książki.

Odważnie o seksie

Rzadko się zdarza aby kobieta, pisarka podchodziła do seksu i erotyzmu tak bardzo bezpruderyjnie. Laurelin Paige, matką trojga dzieci, wielbicielka serialu Gra o tron nie owija niczego w bawełnę. Z jednej strony, z kobiecą wrażliwością, ukazuje grę uczuć, a z drugiej, z mięsistą perwersją, opisuje to, co zachodzi między ciałami kochanków. Autorka jest w komfortowej sytuacji. Każdą ze swoich fantazji seksualnych może poniekąd urealnić, zamieniając ją w kolejną powieść obyczajowo-erotyczną. Jeśli chcesz, drogi Czytelniku, zobaczyć jak to robi, sięgnij po jej książkę – Słodki oszust. Niegrzeczny duet. Tom 1.