O BLOGUCieszę się, że jesteś. Zostań dłużej i poznajmy się lepiej! :)


O mnie

Mam na imię Agnieszka, ale zdecydowanie wolę, gdy mówią po prostu Aga.
Jestem typowo artystyczną duszą, bo kocham szeroko pojętą sztukę - muzykę, fotografię, projektowanie, grafikę komputerową, rysunek no i oczywiście modę. Ta ostatnia jest moją miłością od najmłodszych lat, stąd też moje wykształcenie kierunkowe, bo jestem absolwentką Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Aktualnie jestem studentką trzeciego roku kierunku Europeistyka, specjalność Niemcoznawstwo, na Uniwersytecie Jagiellońskim. W przyszłości chciałabym związać swoje życie zawodowe z modą, najlepiej z jej tworzeniem, bo moim marzeniem jest po prostu ubierać ludzi i sprawiać tym przyjemność nie tylko sobie, ale przede wszystkim właśnie ludziom. Moda jest moim sposobem na życie.

Co więcej? Jestem bezgranicznie zakochana w Niemcach, a szczególnie w tłocznym, multikulturowym i magicznym Berlinie, który tętni życiem o każdej porze roku, przez okrągłą dobę. Kocham podróżować i uwieczniać klimat każdego odwiedzonego miejsca na zdjęciach, do których często potem wracam. Jestem beznadziejnie zadłużona w zakupach w second handach, z których pochodzi jakieś dziewięćdziesiąt procent mojej szafy. Pozostałe dziesięć procent to buty, których u mnie nigdy za wiele - para do pary i mam prawie sklep obuwniczy. Poza modą, fotografią, czy podróżami, interesuję się tematyką II Wojny Światowej i Holokaustu.


O moim blogu

Blog jest moją pasją i rozpoczął swoje istnienie w roku 2011. Początkowo działał on pod zupełnie inną nazwą, która później została zmieniona. I tak oto powstało to miejsce - AGA-KA.
Początkowo założeniem bloga była tematyka mody i stylizacji (personal style), jednak w miarę czasu nieco się ona poszerzyła i teraz obejmuje również podróże, lifestyle, poradniki, elementy dotyczące urody, wydarzenia w których biorę udział oraz to, czego nie da się skategoryzować, czyli misz-masz. Nie lubię szufladkowania, więc na blogu znajdziesz szeroką tematykę, w której z pewnością odnajdziesz coś dla siebie.

Jeśli chodzi o sprzęt to aktualnie używam aparatu Canon 70D, wcześniej Canon 550D oraz głównie obiektywu Canon 50mm f/1.8, ale także Canon 18-55mm, Canon 75-300mm oraz Helios-44M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz