WSPÓŁPRACAMail kontaktowy: kowalska.a3@gmail.com

Pocztę odbieram regularnie i staram się odpowiadać na wszystkie otrzymane maile jak najszybciej. Zazwyczaj odpisuję na wiadomość w ciągu 2-3 dni od jej otrzymania, jeśli jest inaczej, proszę o ponowny kontakt.


Formy reklamy/współpracy dostępne na moim blogu:

• stylizacje (barter)
• banery reklamowe
• wpisy sponsorowane
• wyjazdy sponsorowane
• testy i recenzje
• patronaty, kampanie reklamowe

Podane powyżej formy są tylko formami przykładowymi. Jestem otwarta na każdą propozycję - czy bardziej, czy mniej klasyczną - i każdą z nich jestem gotowa wziąć pod uwagę. Im kreatywniejsza, niekonwencjonalna propozycja, tym lepiej i tym ciekawiej. Masz pomysł na niekonwencjonalną kampanię? Napisz do mnie!
A jeśli jeszcze nie masz pomysłu - też napisz. Jestem gotowa pomóc i jestem pewna, że razem wymyślimy coś spektakularnego!


Dlaczego to ze mną powinieneś współpracować?

Jestem osobą rzetelną, kreatywną i elastyczną. Nie boję się wyzwań i eksperymentów. Jestem perfekcjonistką i zawsze, w każdym calu staram się dbać o jakość tego co robię. Jestem staranna zarówno jeśli chodzi o wygląd bloga, jak i jego zawartość (zdjęcia czy teksty). Kiedy podejmuję współpracę, zależy mi na jej skuteczności, rzetelności, wiarygodności, ale również na tym, aby była zgodna z tematyką mojego bloga. Nie lubię szufladkowania, dlatego każdą propozycję traktuję odrębnie i indywidualnie, chcąc wygenerować obopólne korzyści.


Zapraszam do kontaktu! :)

Brak komentarzy

Prześlij komentarz